צור קשר

 

טלפון: 052-3644277

פקס: 077-4448442

 

 

 

 

​​מושב יפית, ד.נ ערבות הירדן, 9068500

זמינות לכל הארץ בתיאום מראש

 

EMAIL:  office@thl-law.co.il

  • מה מגיע לכם ביום הזכרון ויום העצמאות? בפתח יום הזכרון ולקראת יום העצמאות – הזכויות המגיעות לעובדים

 

  • לכל עובד עומדת הזכות לקיום שימוע בטרם קבלת החלטת פיטורים.

 

  • בסיומם של החגים - מי זכאי לתשלום בגין ימי חג? האם התשלום מגיע רק אם עובדים בחג, או גם אם לא עובדים? מה גובה התשלום המגיע והאם זכאים גם לשי לחג?

 

16.4.15

"תצטרכי לעבוד כמו גבר", "לא יהיו לך הנחות כאם" – ביטויים אלו ואחרים אינם ראויים ומהווים אפליה אסורה בקבלה לעבודה – למועמדת לעבודה נפסק מלוא הפיצוי הקבוע בחוק באותה עת (50,000 ₪).

 

27.10.14

העובדת פוטרה בהיותה בהריון, לאחר 6 חודשים ויומיים, וללא הגשת בקשה להיתר - ותקבל פיצוי בגובה 150% משכרה לתקופה המוגנת טרם הלידה 

 

23.9.14

הכללת שכר ששולם בגין עבודת שבת וערבי שישי כחלק מהשכר הקובע להפרשות לפנסיה, והשיקולים לפסיקת פיצוי בגין הנפקת תלוש שכר בעל פרטים חלקיים בלבד.

 

תחומי התמחות

 
דיני עבודה / משפט אזרחי /
משפט מנהלי (אשרות ומעמד) /
תחומים נוספים
 
גישור ויישוב סכסוכים / הרצאות 
 
ייעוץ משפטי וייצוג בבתי משפט

 

 

 

כלל גדול בידינו שאין מערכת משפטית יכולה להתפרנס מגופו של הדין בלבד. גופה של מערכת המשפט זקוק הוא לנשמה, ויש שאף לנשמה יתרה. נשמה זו תמצא למערכת המשפט בדמותם ובצלמן של נורמות ערכיות שונות, שיסודן בעקרון העל של עשיית הישר והטוב"

 

– מנחם אלון, פסק הדין ע"א 391/80 לסרסון נ' שיכון עובדים

אודות המשרד

 

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עו"ד טלי חץ.

 

משרדה של עו"ד טלי חץ מעניק שירות משפטי מקצועי בתחומי התמחותו, ודוגל בשימת דגש על יחס אישי ללקוח, זמינות מרובה וליווי הלקוח בכל צעד וצעד העומד לפניו. במסגרת זו מלווה המשרד את לקוחותיו הן בייעוץ משפטי שוטף כללי, והן בייעוץ נקודתי, וכן מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט בכל רחבי הארץ.

 

בנוסף לייצוג המשפטי משמשת עו"ד טלי חץ כמגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, ועורכת גישורים בתחומי המשפט האזרחי בכלל ומשפט העבודה בפרט, וזאת בהתבסס על הידע והניסיון רב השנים אותו מחזיקה באמתחתה, וכן חברה בוועדת דיני העבודה בלשכת עורכי הדין.

 

משרדה הראשי של עו"ד טלי חץ שוכן בבקעת הירדן, ומעניק שירותים בכל הארץ.

עו"ד טלי חץ מגיעה בתדירות גבוהה, לפגישות בתל אביב, כמו גם לערים מרכזיות נוספות.